Žite viac ekologicky s pár trikmi

Nie je nič lepšie, ako keď vás motivujú vaši kolegovia v práci. Prečo? Pretože máte s kým “súperiť” a ešte k tomu ak vyhráte, budete ten lepší. Samozrejme. Avšak, najlepšie na tom je, že vo finále, čím viac ľudí sa zapojí, tým lepšie prostredie si spravíme pre náš spoločný život.

Keď už som spomenul kolegov, spomeňme teda aj o čo konkrétne ide. Je to veľmi jednoduché a nazvali sme to ECO Home Office Challenge 2021.

V čom spočíva?

Každý deň príde od iného kolegu motivačný e-mail s tým, čo by sme mohli v domácnosti zlepšiť, aby náš život bol viac ekologický a aby sme zároveň pomohli aj našej planéte. Ak chcete, môžete sa pripojiť aj vy – naši čitatelia, pretože si myslím, že zdieľanie takejto myšlienky je veľmi dôležité pre nás všetkých.

Postupne budeme pridávať jednotlivé výzvy a aj to, ako sa ku nim postaviť, takže, zostaňte naladení a čítajte…

Poslal(a) ~

František Čaník sa narodil vo februári 1981 a od základnej školy sa rád venoval výpočtovej technike, čo mu zostalo až do dnešných dní. Spolu s informačnými technológiami sa však jeho kroky spojili aj s prácou pre internetové médiá, kedy stál pri zrode šoubizového portálu Šoubiznis.sk, odkiaľ čerpal inšpiráciu pri tvorbe nového lifestylového magazínu a časopisu MAKE. Ako sám rád hovorí, chce, aby na internete bol opäť poriadok a aby mali čitatelia opäť možnosť sami sa rozhodnúť, či budú veriť „kačiciam“, ktoré napísali bulvárne médiá, alebo si skôr zvolia verziu, ktorá nie je až tak pritiahnutá za vlasy a je konzultovaná priamo s aktérmi príbehu či článku ako takého.

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search