Veľkolepé prípravy na letnú sezónu začínajú u Laciho Strikea!

Gastronomický koncept eDiéta sa spojil s Lacim Strikeom aby spoločne všetkým dokázali, že mať ideálnu postavu do plaviek nie je nemožné. Práve naopak. Nový projekt, ktorý aktuálne tanečník a choreograf verejnosti predstavuje nevznikol náhodou. Novopečený otecko a tanečný mág ho testoval dokonca sám na sebe! Ako sám prezradil, už dnes projekt oslovuje najmä mladé ženy okolo 30-tky.

Existuje mnoho spôsobov, ako efektívne a rýchlo schudnúť. Bohužiaľ, málokedy je to zábava. Ruku na svaly!:) Koľkokrát ste radšej „zutekali“ s priateľmi do cukrárne namiesto plánovanej posilňovne alebo si dookola menovali všetky výhody kyprých tvarov tak hlasno, aby to počul aj váš partner? Nič netreba preháňať! Vysoká strata hmotnosti totiž, podľa posledných prieskumov, spôsobuje, že vás ľudia budú vnímať aj ako o niekoľko rokov starších. „Chudnúť len do ideálnych tvarov sa však dá aj zábavne a bez tvrdej driny“ hovorí Laci Strike.

Originálny gastronomický koncept www.edieta.sk, ktorý má podľa posledných štatistík u Slovákov až 90% úspešnosť sa rozhodol spojiť s uznávaným tanečníkom a choreografom, ktorý sa pred nedávnom priznal, že túži schudnúť aspoň pár kíl.

„eDiéta je určená pre všetkých tých, ktorí vyhľadávajú racionálnu, chutnú a zdravú stravu vyváženú i kaloricky. Ľudia s nami bez starostí schudnú aj 3-4kg mesačne, no ide predovšetkým o zmenu životného štýlu. Ponúkli sme preto Lacimu príležitosť, aby sa stravoval práve u nás a on súhlasil. Napokon z toho vzniklo spojenie eDiéta a tanec, lepšie povedané eDiéta a Densa“ hovorí Petra Pitoňáková z eDiéty.

Všetky programy eDiéta sú zostavené dietológom a ich základom je vyvážená strava, ktorá je kaloricky nastavená tak, aby ste schudli a pritom nehladovali. Stravu teda prijímate postupne celý deň, vždy v určenom čase, presne 5krát denne. Jedlá z menu pripravujú profesionálni kuchári zo surovín na báze „nature food“ alebo bio v najmodernejších parných konvektomatoch, ktoré zachovávajú ich výživovú hodnotu. Následne sú, na rozdiel od konkurenčných spoločností, v praktických plastových baleniach doručené až k vám v chladiarenských autách. Nezmrazujú sa! Balíčková diéta teda šetrí váš čas, ktorý venujete vymýšľaniu receptov, nákupom, vareniu, upratovaniu i počítaniu kilojoulou. A to vyhovuje aj samotnému Lacimu, ktorý si radšej ako varenie vychutnáva svoje otcovské povinnosti. „Večer mi zvoní doma kuriér a podá mi tašku s jedlom, takže túto časť mám bez starostí. Je to, skrátka novinka, ktorá ma dostala a tak sme ju ponúkli aj klientom“ hovorí Laci.

„Všetci vieme, že idálne sa postava formuje práve spojením jedla a pohybu. Za skvelého partnera racionálnej stravy som teda zvolil Densu. Ide o náš nový produkt, tanečno-športový program, ktorý som vytvoril minulú sezónu v spolupráci s fitnes trénermi a odborníkmi na výživu. Inšpiroval som sa najmä cvičením populárnym vo svete. Výhod má Densa hneď niekoľko – nepotrebujete hudobný sluch, kroky si zapamätáte jednoducho, uspokojíme tancu chtivých, ale aj tých, ktorí chcú spevniť telo a zaposilňovať si a výsledky sa objavia veľmi rýchlo“ prezradil tanečník. Ak sa rozhodnete „densovať“, hodina je rozdelená do troch samostatných blokov. V každom z nich vyskúšate kardio aj precvičenie svalových partií. Nakoniec ešte strečing. „Používame maximálne expander, inak tancujeme s vlastnou váhou. To je aj rozdiel od ostatných podobných konceptov“ prezradil bratislavský tréner Densy zvaný Citrón. Skrátka, nie je to nuda! Treba si však zároveň strážiť aj svoj jedálniček. Ten vám, rovnako ako Lacimu, vypracuje eDiéta. „Všetky jedlá sú pripravené výhradne na olivovom oleji z čerstvých a kvalitných surovín bez konzervačných látok, umelých farbív a dochucovadiel. Každé menu obsahuje ovocie a zeleninu. Jedlá majú vďaka správnej príprave vyvážený obsah tukov, sacharidov a bielkovín. Navyše, obsahujú množstvo vlákniny a majú nízky glykemický index, takže vás zasýtia na dlhší čas a pravidelne“ menuje Petra Pitoňáková. eDiéta využíva iba vybrané druhy mäsa – kuracie, morčacie, hovädzie zadné, bravčové karé a stehno, ryby či divina. Z rýb v balíčkoch nájdete na vitamíny bohatého lososa, tuniaka, tresku a morské plody. Mliečne výrobky zastupujú nízkotučné jogurty, tvaroh a cottage cheese. Nechýbajú strukoviny ako na bielkoviny bohatá fazuľa, šošovica, hrach či cícer. Tešiť sa môžete aj na celozrnné pečivo, ryžu basmati, dlhozrnnú ryžu a pohánku dokonalú v boji proti kŕčovým žilám. „Skrátka, vy nám prezradíte aká je vaša reálna a vysnívaná váha a my vám v spolupráci s dietológom vypočítame, ako dlho vám stravu budeme voziť až domov. Navyše v rámci špeciálnych programov myslíme aj na gurmánov, fanúšikov bio potravín, vegetariánov, alergikov, celiatikov či diabetikov. Aktuálne však, samozrejme, na tých, ktorí chcú mať do plaviek ideálnu postavu. Však testujte s nami“ zakončuje Petra Pitoňáková z eDiéty.

„Aktuálne hľadáme 20 žien, ktoré si pod vedením profesionálneho trénera chcú do leta „vymakať“ telo Densou a eDiétou. Dokážeme tak, že v tomto projekte je možné naozaj všetko. To, ako budete vyzerať v plavkách je na vás! “ smeje sa Laci Strike.

Poslal(a) ~

František Čaník sa narodil vo februári 1981 a od základnej školy sa rád venoval výpočtovej technike, čo mu zostalo až do dnešných dní. Spolu s informačnými technológiami sa však jeho kroky spojili aj s prácou pre internetové médiá, kedy stál pri zrode šoubizového portálu Šoubiznis.sk, odkiaľ čerpal inšpiráciu pri tvorbe nového lifestylového magazínu a časopisu MAKE. Ako sám rád hovorí, chce, aby na internete bol opäť poriadok a aby mali čitatelia opäť možnosť sami sa rozhodnúť, či budú veriť „kačiciam“, ktoré napísali bulvárne médiá, alebo si skôr zvolia verziu, ktorá nie je až tak pritiahnutá za vlasy a je konzultovaná priamo s aktérmi príbehu či článku ako takého.

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search