V prítmí schodiskových lámp – III. diel

Pred.1 z 3
Použite ← → šípky na klávesnici

Ak chcete mať dobrý sex, nechoďte na rande na večeru, to len aby ste vedeli.

Neviem úplne presne, ako by som opísala, čo všetko nasledovalo. Písať vyslovene o tom, ako som si vychutnala večeru, alebo robiť recenziu na podnik, kde sme sa stretli, asi nie je to, čo by ste od tohto príbehu očakávali, však?

Prejdem teda na tú pasáž, kde sme opustili reštauráciu a išli sme sa prejsť, aby nám trošku vytrávilo. Popri večeri sme si samozrejme vymenili plno informácií o tom, kto sme, čo sme, čo robíme, čo máme a nemáme radi, ale faktom zostáva, že to boli všetko len také tie po povrchu plávajúce otázky, ktoré nikomu nijak neublížia.

To, čo ľuďom ubližuje, nie sú ani tak otázky, ako skôr skutky a činy. No fakt. Bola som v úplnej pohode, pokým ma po prvý krát nechytil za ruku. Páni, to bol pocit. Cítila som sa ako malé dievčatko, ktorému sa splnil sen. Zrazu som išla po ulici a držala sa za ruku s mužom. Dobre, dostali ste ma, preháňam. Je to sprostosť, ale, žiaľ, niečo som predsa len pocítila. Bol to taký ten pocit, ktorý vám vnútri napovie, že to ide dobrým smerom.

Nie som žena, čo si potrpí na nejaké verejné prejavy lásky, alebo náklonnosti, ale toto bol signál, že tam očividne nejaká tá chémia je. Z mojej strany môžem povedať, že tam bola hneď ako som ho videla vo svetle reštauračných svetiel, keďže na ulici toho už v tom čase moc vidieť nebolo. Čo mi pripomína, že som ho vlastne vôbec neopísala. Chcete si urobiť predstavu, alebo chúťky? Poďme teda na to.

Bežne neobyčajný, obyčajne bežný…

Výškou ma nijako neoslovil, keďže bol takmer rovnako vysoký ako som aj ja. Teda, pre predstavu, ja mám bez opätkov takých 168cm s opätkami asi tak do 175cm, takže niekde v tomto sa môžete v predstavivosti pohybovať. Čo ma však oslovilo, bola jeho tvár. Veľké hlboké tmavohnedé oči, plné pery. Na tých som snáď strávila vo svojich myšlienkach asi najviac času. Silné ruky, postava tak akurát k tej výške, žiadny guľatučký mamlasko, čo si snáď niečo potrebuje dokazovať.

Ktorákoľvek žena by tento typ muža jednoducho zaradila medzi takú tú bežnú sivú zónu, kde nemajú problém takého človeka vidieť, osloviť, ale nie je to zrovna ten druh, čo by oslovovali. Teda. Asi by som mala hovoriť za seba. Ja, keby bolo na mne, by som ho asi na nejakej zástavke nezastavila ani neoslovila. Sama určite nie. Ak by ma však oslovil on, asi by som ho neodpoklonkovala ani neposlala do tmavých otvorov zadnej časti tela.

Čo ma však donútilo zostať na večeri a ešte aj ísť sa prejsť? Nechať sa držať za ruku ako malé dievčatko? Charizma. Úplne obyčajný chlap ale s takou dávky charizmy, že som nedokázala prestať rozprávať. Toľko tém, čo sme počas večeri prebrali a toľko názorov, čo sme si vlastne potvrdili alebo vyvrátili. Nikdy som s mužmi toľko nekecala, ako s ním.

Tiché miesta, tmavé uličky a Gladiátori

Neviem presne čo mi to napadlo, ale vždy keď sme prechádzali cez tmavé uličky, spomenula som si na text Gladiátorov “… raz tam, v uličkách, dostanem ťa, maličká…” a tajne som dúfala, že to isté ide hlavou aj jemu.

V jednej uličke, bola asi rozhodne tá najtmavšia, cez ktoré sme prechádzali, sme sa pozastavili. Postavil sa predomňa, odhrnul mi z tváre vlasy, stiahol šál a už som cítila len jeho pery a horúci dych na svojom krku. Niečo, čo sa nedalo ani predvídať, ani vydržať. Zrazu som cítila, ako som narazila na stenu.

Vášnivosť bozkov, ktorú sme si spoločne riadne zvyšovali, som zakončila tým, že som na neho doslova vyskočila, aby som ho poriadne “opásala” nohami. Cítila som, že ho to vzrušilo. Priznám sa, nečakala som, že by som na prvom stretnutí vôbec niečo podobné spravila, ale bolo to niečo tak spontánne, že som si to v tej dobe ani nejako neuvedomovala, že sme sa videli úplne po prvý krát. Vrhá to na mňa svetlo nejakej radodajky, pravda je však niekde úplne inde. Skôr sa sama profilujem ako feministicky založená a som na chlapov fakt neskutočne sarkastická a odporná, ale on… Neviem čo sa porobilo.

Pred.1 z 3
Použite ← → šípky na klávesnici

Poslal(a) ~

Máš aj ty svoj vlastný podobný príbeh a chceš sa oň podeliť? Získať tak aj nejaké to euro k dobru? Neváhaj a napíš nám svoj príbeh.

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search