V prítmí schodiskových lámp – II.diel

Pred.1 z 3
Použite ← → šípky na klávesnici

Keď nevymeníte heslo k albumu za nič, ale neviete, ako by ste ho donútili k akcii.

Opäť zostalo ticho. Napíše mi, že mám neskutočne vykrojené a zmyselné pery a odíde. To je sen. To je ako keď vás začne chlap masírovať, pritúli sa, začne vás bozkávať a potom sa otočí na druhú stranu a zaspí. Čo je toto za morálku?

Nemysli si, že ťa nechám len tak. Len som sa musel poriadne pozrieť na tvoje fotky. Stále nechápem, ako je to možné, že sme sa ešte nedohodli na žiadnom stretnutí. Čím to je? Nie som ti dosť sympatický, alebo čakáš na prvý krok z mojej strany?

On napísal. A zasa napísal takú somarinu. Ako ja mám vedieť, prečo sme sa ešte nedohodli na stretnutí? Mne to nenapadlo, pretože mi je to asi aj jedno, aj keď, už asi ani nie je, lebo by som ho fakt chcela vidieť naživo. Čo to ten chlap porobil? Som jak tínejdžerka, čo sa jej zapaľujú lýtka a podlamujú kolená.

To je veľmi dobrá otázka. Asi ja nie som dosť sympatická tebe, keď si to ešte nespravil. Mimo to, ako by to vyzeralo, keby som ja volala na rande teba?

Ha. Tu máš, teraz je to všetko tvoja chyba.

Neviem presne, kam ma chceš zatlačiť, ale od prvej správy som ti svoje sympatie predsa predložil. Pravda – najskôr si ich brala ako útok, potom ako kaleráby a teraz ani sám neviem, či sa niečo zmenilo. Ale asi bolo to rande čo si mala riadne na prd, keď už myslíš na iného muža.

Tak to si trafil… Trapný, špatný a ešte aj bez taktu. Pozve človeka na rande a ani nezaplatí. To už ani nie je úcta k rande. Ale to je teraz jedno. Ty by si chcel ísť na rande a pokaziť tak všetko?

Zaujímavé predpovedanie deju. Ak chodíš na všetky rande s tým, že sa veci poserú, potom možno dostávame odpoveď k tomu, prečo vyzeráš na fotkách tak smutne a opustene. Mimo to, práve si spravila ty prvý krok a spýtala si sa ma, či ideme na rande. Strácaš kontrolu.

Ten chlap sa mi sníva. Nemôže mať perfektné odpovede a už vôbec nie poučovať ma. Na to som tu ja. Ja poučujem chlapov, nie naopak. Čo to do pekla so mnou je?

Nech je ako chce, chceš, alebo nechceš? Vyhýbaš sa odpovedi, čo sa dá tiež preložiť ako odpoveď, je ti to jasné, že?

Buď – alebo. Aktuálne je to už jedno, keď som sa spýtala prvá. Už to predsa dohrám, nie? Čo najhoršie môže spraviť? Neodpísať? Odpísať, že nie? Čo ak odpíše nie? Prestaneme si písať? To som asi nedomyslela. Čo ak si prestaneme písať? Dobre sa mi s ním píše. Či sú to blbosti, alebo normálne veci, som rada, keď mi niekto odpíše viac ako dve slová. Som sprostá. Prečo ešte neodpísal?

Keď dostaneš, po čom túžiš

Pôvodne som sa chcel spýtať ja teba, či to už nechceš posunúť niekam inam, nech sa nemusíš stretávať stále s hlupákmi, čo nevedia ako sa majú správať na rande, ale keď si ma predbehla, tak je to jedno. Zostáva mi teda len súhlasiť s tvojím návrhom. Rád ťa spoznám aj osobne. Predsa len, pozerať sa na tie fotky je asi už skôr utrpenie ako radosť, keď že by som ti chcel prejsť prstami pomedzi vlasy, prejsť rukou poza ucho a pritiahnuť si ťa k perám.

Super. Teraz mám chuť sa bozkávať. Kretén. Toto je presne to, čo sa píše ženám na azete, keď chceš, aby si to urobili samé. Rozpáľ ich, dostaň do varu a buď tak sto kilometrov ďaleko, aby nemohla ani nikam prísť a poriadne ťa za tú drzosť potrestať tým, že by ti nedovolila sa na ňu ani len pozrieť, nie to si ju ešte pritiahnuť na bozk.

No, začínaš veľmi zaujímavo. To je tvoja predstava o tom, čo sa stane, keď sa uvidíme úplne prvý krát? Myslíš si, že ti dovolím mi dať len tak pusu? Si veríš, nie?

Hlavne chladno, odmerane a s nadhľadom. Čo tam po tom, že by som ho možno ešte aj predbehla a vrazila by som mu pusu ako prvá. To by ešte len zostal v prdeli z toho obratu.

Bolo by to krásne, nie? Zahľadieť sa jeden druhému do očí a nechať sa unášať prúdom toho, čo by sme v danom okamihu cítili, nie? Samozrejme, to je ten optimistický scenár, možno ma uvidíš z diaľky a ani sa ku mne nepriznáš a otočíš sa na päte bez toho, aby som vôbec vedel o tom, že si ma videla. Aj to je možný scenár.

Nemyslím, že by som sa otočila na päte, veď som ho už videla na fotkách. Pravda ale je, že rovnako ako som mohla ja použiť niekoho iného, čo ak použil niekoho iného on? Prečo mi to napadá až teraz, keď už som sa do toho takto zavŕtala?

Trošku predbiehaš, ale nechám ťa v tom. Aj tak si nemyslím, že by si mal na to, aby si to spravil aj v skutočnosti, zoči-voči realite. Ale predstava je to samozrejme pekná. Kto vie, čo všetko si ešte predstavuješ?

Pred.1 z 3
Použite ← → šípky na klávesnici

Poslal(a) ~

Máš aj ty svoj vlastný podobný príbeh a chceš sa oň podeliť? Získať tak aj nejaké to euro k dobru? Neváhaj a napíš nám svoj príbeh.

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search