Stratená hviezda, ktorá začala komplikovane

Od dievčatka, čo považovala vzťahy za “Complicated” a bola urobená do skejťáka, až po ženu, ktorou je dnes.

Presne tak vyzerá posledný hudobný pokus a spolupráca skupiny MOD SUN v pesničke Flames, ktorá vytiahla opäť jednu z tých mladších hviezd – Avril Lavigne.

Nie je to len o spolupráci s kapelami

Avril Lavigne tak úplne nezmizla, stále má vlastnú tvorbu, len o nej tak často u nás nepočuť.

K aktuálnej situácii – We Are Warriors

Avril si vzala k srdcu aj aktuálnu situáciu po celom svete, ktorý bojuje s pandémiou a poukázala tak na fakt, že všetci bojujeme a sme bojovníci.

Poslal(a) ~

František Čaník sa narodil vo februári 1981 a od základnej školy sa rád venoval výpočtovej technike, čo mu zostalo až do dnešných dní. Spolu s informačnými technológiami sa však jeho kroky spojili aj s prácou pre internetové médiá, kedy stál pri zrode šoubizového portálu Šoubiznis.sk, odkiaľ čerpal inšpiráciu pri tvorbe nového lifestylového magazínu a časopisu MAKE. Ako sám rád hovorí, chce, aby na internete bol opäť poriadok a aby mali čitatelia opäť možnosť sami sa rozhodnúť, či budú veriť „kačiciam“, ktoré napísali bulvárne médiá, alebo si skôr zvolia verziu, ktorá nie je až tak pritiahnutá za vlasy a je konzultovaná priamo s aktérmi príbehu či článku ako takého.

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search