Ste pripravení na Just Dance?

Moderné prevedenie tanca a dobrodružstvo na divadelných doskách Novej scény. To sľubuje tanečná šou Kataríny Štumpfovej Just Dance, ktorú diváci uvidia už túto jeseň.

Prípravy šou Just Dance vrcholia. Pred pár dňami preto tanečníci Katarína Štumpfová, Natália Glosíková, Matej Chren a Tomáš Antálek absolvovali reklamné fotenie. V uvoľnenej atmosfére sa zverili do rúk stylistom a profesionálnemu tímu v priestoroch zbrusu nového fotoateliéru Hugo Models Agency. “Som šťastná, že projekt tanečnej šou Just Dance nabral ten správny smer. Máme za sebou tvrdú prípravu a pevne verím, že diváci si prídu na svoje,” povedala autorka projektu Katarína Štumpfová a pokračovala: “Po množstve takmer totožných tanečných súťaží bude project Just Dance určite osvežujúcou novinkou v štýle veľkolepej broadwayskej šou.”

Samotná tanečníčka iste vie o čom vraví. Na broadwayských divadelných doskách zbierala mnohokrát skúsenosti. Práve záruka kvality zaujala aj ostrieľaného producenta Jozefa Jopa Poláčka: “Projekt broadwayskej šou Just Dance ma oslovil hneď na prvýkrát. Zhodli sme sa, že je najvyšší čas podeliť sa o skúsenosti Katky Štumpfovej a jej tanečníkov z USA so slovenskými divákmi,” povedal. Producent má už v pláne aj scénu plnú svetelných LED stien, veľkolepú výpravu a množstvo pútavých kostýmov. Na projekte spolupracuje aj take zvučné mená ako režisér Karol Vosátko, choreograf Ivo Ladižinský a ďalší.

Poslal(a) ~

František Čaník sa narodil vo februári 1981 a od základnej školy sa rád venoval výpočtovej technike, čo mu zostalo až do dnešných dní. Spolu s informačnými technológiami sa však jeho kroky spojili aj s prácou pre internetové médiá, kedy stál pri zrode šoubizového portálu Šoubiznis.sk, odkiaľ čerpal inšpiráciu pri tvorbe nového lifestylového magazínu a časopisu MAKE. Ako sám rád hovorí, chce, aby na internete bol opäť poriadok a aby mali čitatelia opäť možnosť sami sa rozhodnúť, či budú veriť „kačiciam“, ktoré napísali bulvárne médiá, alebo si skôr zvolia verziu, ktorá nie je až tak pritiahnutá za vlasy a je konzultovaná priamo s aktérmi príbehu či článku ako takého.

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search