Sexi „Kalendár superhrdinov“: Pokrstila ho Erika Judínyová

Doslova a dopísmena v posledných dňoch roku 2012 uzrel svetlo sveta recesistický „Kalendár superhrdinov 2013“ z dielne úspešného fitnesstrénera Tomáša Hradeckého. Na jednej z celebritných vianočných párty ho pokrstila nepísaná prvá dáma slovenského šoubiznisu, moderátorka Erika Judínyová. Asistoval jej pri tom priateľ Štefan Skrúcaný.

Vlastný komiksový „Kalendár superhrdinov“ na rok 2013 vydáva v týchto dňoch známy slovenský kulturista Tomáš Hradecký. Jeden z našich najvyhľadávanejších VIP trénerov sa rozhodol takpovediac „zabiť dve muchy jednou ranou“ – zažartovať si takouto formou na svoj vlastný účet, a zároveň potešiť fanúšikov komiksov, ku ktorým sám patrí. Jeho nafotením si teda tak trochu splnil jeden zo svojich detských snov: „Už ako dieťa som obdivoval komiksových hrdinov – ako väčšina malých chlapcov. Túžil som sa stať aspoň na chvíľu jedným z nich. Netušil som, že sa mi to jedného dňa podarí,“ smeje sa autor a zároveň titulná tvár kalendáru, a jedným dychom vysvetľuje, že projekt sa rozhodol zrealizovať po nedávnom fotení so spoločnosťou LSZ Photography: „Šlo o milé vtipné fotenie, počas ktorého som stvárňoval postavičku Pepka námorníka. Takže ma v podstate inšpirovala zhoda okolností. Keďže na spomínanom fotení sa celý štáb výborne bavil, rozhodol som sa zorganizovať podobne príjemný a zábavný projekt. Okrem toho, videl som v ponuke na rok 2013 veľa rôznych kalendárov, ale chýbalo mi v nich spojenie človeka s vtipom, umením a výnimočnosťou,“ dodáva sympatický Tomáš Hradecký, ktorý pokrstil „Kalendár superhrdinov“ presne v deň svojich 33. narodenín, počas vianočnej párty pánskeho magazínu.

Úlohu krstnej mamy zveril svojej kamarátke, prvej dáme slovenského šoubiznisu, Erike Judínyovej. „Úlohou tohto výnimočného kalendára je priniesť do domácností radosť, umenie a motiváciu počas celého roka“, zhodnotila. „Tak mu teda želám, aby sa mu to po celý rok darilo!“ uzavrela sudička svoje prianie, zatiaľ čo jej pri krste Carat Vodkou asistoval priateľ Štefan Skrúcaný. A čo napokon zaprial svojmu kalendáru samotný autor?

„Najviac ma poteší, ak bude v nadchádzajúcom roku visieť v izbách a domácnostiach čo najväčšieho množstva nielen milovníkov komiksov, ale aj fitness,“ dodal napokon.

Kto je Tomáš Hradecký?

Rodák z Piešťan a vyhľadávaný VIP fitness tréner momentálne pôsobí striedavo v Bratislave a vo Viedni. Je dlhoročným podnikateľom, majiteľom modelingovej agentúry Perfectmodels a tanečnej agentúry Stardancers. Počas svojho pôsobenia v zahraničí nadobudol tanečné, choreografické a modelingové skúsenosti. Príležitostne pôsobí ako herec a moderátor. Svoju kariéru odštartoval pred desiatimi rokmi za hranicami Slovenska. Pred pár mesiacmi sa vrátil do Bratislavy, kde naštartoval viacero dlhodobých projektov. V októbri tohto roka sa zúčastnil kulturistických súťaží Mozolani Classic 2 a Tatranský pohár, v ktorých sa prebojoval do finále. Pri odovzdávaní cien stál po boku aktuálneho majstra a vicemajstra sveta Mariána Čambala a Rastislava Solára.

Tomáš a magazín MAKE.sk

Tomáš spolu s naším magazínom ešte v lete nafotil zopár záberov do pripravovaného čísla časopisu a vo videu máte možnosť vidieť čo-to zo zákulisia fotenia pre magazín MAKE.sk

Poslal(a) ~

František Čaník sa narodil vo februári 1981 a od základnej školy sa rád venoval výpočtovej technike, čo mu zostalo až do dnešných dní. Spolu s informačnými technológiami sa však jeho kroky spojili aj s prácou pre internetové médiá, kedy stál pri zrode šoubizového portálu Šoubiznis.sk, odkiaľ čerpal inšpiráciu pri tvorbe nového lifestylového magazínu a časopisu MAKE. Ako sám rád hovorí, chce, aby na internete bol opäť poriadok a aby mali čitatelia opäť možnosť sami sa rozhodnúť, či budú veriť „kačiciam“, ktoré napísali bulvárne médiá, alebo si skôr zvolia verziu, ktorá nie je až tak pritiahnutá za vlasy a je konzultovaná priamo s aktérmi príbehu či článku ako takého.

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search