Šestica tanečníčok bude súčasťou šou Just Dance – Dobrý večer, Broadway

Sexi tanečníčky zo skupiny Ladylicious sa predvedú na doskách Novej scény! Šestica atraktívnych krások sa dostala na list veľkolepej tanečnej šou Just Dance – Dobrý večer, Broadway!, ktorá má svoju premiéru v divadle Nová scéna 20. septembra. Autorka tanečného projektu Katarína Štumpfová opäť potvrdila, že na divadelných doskách pripravuje tanečnú revolúciu s najkrajšími babami šoubiznisu!

Priaznivci tanca sa majú na čo tešiť! Dávkou sexepílu okorenia tanečníčky zo zoskupenia Ladylicious veľkolepé tanečné predstavenie Just Dance – Dobrý večer, Broadway!

„Ladylicious budú mať samostatný vstup, ktorý však bude nadväzovať na celé predstavenie. Na túto príležitosť sme pripravili novú choreografiu aj nové kostýmy,“ prezradil šéf tanečnej skupiny Miňo Kereš. Charizmatický prejav a dráždivé tanečné vystúpenia, ktoré sú pre zoskupenie Ladylicious tak charakteristické, hltajú muži aj ženy. Jedna z členiek tanečnej skupiny, charizmatická Veronika Ferancová, bola obsadená do celého predstavenia.
„Hľadali sme ďalších hostí do predstavenia a dievčatá z Ladylicious sú tou najlepšou voľbou. Postupne k nim pribudnú ďalší, ale to si nechám ako prekvapenie na neskôr,“ prezradil Jozef Jopo Poláček, producent tanečného projektu Just Dance, ktorý svojou premiérou 20. septembra otvorí novú divadelnú sezónu v Divadle Nová scéna.

Tanečná skupina Ladylicious, ktorá sa venuje street dancu, sa pretancovala na výslnie účasťou v televíznej šou Česko-Slovensko má talent. Nekompromisný kati členky titulovali najlepšou tanečnou skupinou Česko-Slovenska a rozhodne sa nemýlili. Dynamická šou plná horúcich tanečných prvkov v podaní sexi tanečníčok je pastvou pre oči. Ani Katarína Štumpfová, ktorej myšlienka tanečnej šou Just Dance skrsla v hlave, preto nezaváhala s ich obsadením: „Sú to krásne baby a hlavne vynikajúce tanečníčky, ktoré vedia spraviť tú správnu šou. Som rada, že sa nám ich podarilo zaradiť do predstavenia.“

Poslal(a) ~

František Čaník sa narodil vo februári 1981 a od základnej školy sa rád venoval výpočtovej technike, čo mu zostalo až do dnešných dní. Spolu s informačnými technológiami sa však jeho kroky spojili aj s prácou pre internetové médiá, kedy stál pri zrode šoubizového portálu Šoubiznis.sk, odkiaľ čerpal inšpiráciu pri tvorbe nového lifestylového magazínu a časopisu MAKE. Ako sám rád hovorí, chce, aby na internete bol opäť poriadok a aby mali čitatelia opäť možnosť sami sa rozhodnúť, či budú veriť „kačiciam“, ktoré napísali bulvárne médiá, alebo si skôr zvolia verziu, ktorá nie je až tak pritiahnutá za vlasy a je konzultovaná priamo s aktérmi príbehu či článku ako takého.

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search