Connect with us

Lifestylový magazín MAKE.sk

Šestica tanečníčok bude súčasťou šou Just Dance – Dobrý večer, Broadway

Tanec

Šestica tanečníčok bude súčasťou šou Just Dance – Dobrý večer, Broadway

Sexi tanečníčky zo skupiny Ladylicious sa predvedú na doskách Novej scény! Šestica atraktívnych krások sa dostala na list veľkolepej tanečnej šou Just Dance – Dobrý večer, Broadway!, ktorá má svoju premiéru v divadle Nová scéna 20. septembra. Autorka tanečného projektu Katarína Štumpfová opäť potvrdila, že na divadelných doskách pripravuje tanečnú revolúciu s najkrajšími babami šoubiznisu!

Priaznivci tanca sa majú na čo tešiť! Dávkou sexepílu okorenia tanečníčky zo zoskupenia Ladylicious veľkolepé tanečné predstavenie Just Dance – Dobrý večer, Broadway!

„Ladylicious budú mať samostatný vstup, ktorý však bude nadväzovať na celé predstavenie. Na túto príležitosť sme pripravili novú choreografiu aj nové kostýmy,“ prezradil šéf tanečnej skupiny Miňo Kereš. Charizmatický prejav a dráždivé tanečné vystúpenia, ktoré sú pre zoskupenie Ladylicious tak charakteristické, hltajú muži aj ženy. Jedna z členiek tanečnej skupiny, charizmatická Veronika Ferancová, bola obsadená do celého predstavenia.
„Hľadali sme ďalších hostí do predstavenia a dievčatá z Ladylicious sú tou najlepšou voľbou. Postupne k nim pribudnú ďalší, ale to si nechám ako prekvapenie na neskôr,“ prezradil Jozef Jopo Poláček, producent tanečného projektu Just Dance, ktorý svojou premiérou 20. septembra otvorí novú divadelnú sezónu v Divadle Nová scéna.

Tanečná skupina Ladylicious, ktorá sa venuje street dancu, sa pretancovala na výslnie účasťou v televíznej šou Česko-Slovensko má talent. Nekompromisný kati členky titulovali najlepšou tanečnou skupinou Česko-Slovenska a rozhodne sa nemýlili. Dynamická šou plná horúcich tanečných prvkov v podaní sexi tanečníčok je pastvou pre oči. Ani Katarína Štumpfová, ktorej myšlienka tanečnej šou Just Dance skrsla v hlave, preto nezaváhala s ich obsadením: „Sú to krásne baby a hlavne vynikajúce tanečníčky, ktoré vedia spraviť tú správnu šou. Som rada, že sa nám ich podarilo zaradiť do predstavenia.“

Continue Reading
Advertisement
Mohlo by sa vám páčiť
Komentáre

More in Tanec

Populárne

Advertisement
Na vrch