Sedem životov

Boh stvoril zem za sedem dní… Will Smith si svoj život pokazil za 7 sekúnd… Rozhodol sa však, že zmení 7 životov…

Pracovník štátneho daňového úradu Ben Thomas (Will Smith) sa cíti byť vinný za svoje chyby z minulosti. Vydá sa na cestu, aby svoje chyby napravil a to tak, že pomôže zmeniť život siedmym nezámym ľuďom. Pri svojej ceste natrafí na smrteľne chorú Emily Posa, do ktorej sa zamiluje, čím sa jeho plány skomplikujú…

Will Smith sa ako herec a producent podieľa na film „Seven Pounds”. Na filme ho zaujal najmä príbeh muža, ktorý chce urobiť sedem dobrých skutkov, aby odčinil jeden zlý.

Sedem životov
9.6 Hodnotenie
Pre
Hlboká myšlienka filmu vás donúti premýšľať nad tým, či robíte všetko dobre
Príbeh9.5
Postavy8.5
Hudba5.5
Efekty2
Dojem9.5

Poslal(a) ~

František Čaník sa narodil vo februári 1981 a od základnej školy sa rád venoval výpočtovej technike, čo mu zostalo až do dnešných dní. Spolu s informačnými technológiami sa však jeho kroky spojili aj s prácou pre internetové médiá, kedy stál pri zrode šoubizového portálu Šoubiznis.sk, odkiaľ čerpal inšpiráciu pri tvorbe nového lifestylového magazínu a časopisu MAKE. Ako sám rád hovorí, chce, aby na internete bol opäť poriadok a aby mali čitatelia opäť možnosť sami sa rozhodnúť, či budú veriť „kačiciam“, ktoré napísali bulvárne médiá, alebo si skôr zvolia verziu, ktorá nie je až tak pritiahnutá za vlasy a je konzultovaná priamo s aktérmi príbehu či článku ako takého.

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search