Connect with us

Lifestylový magazín MAKE.sk

Scorpions sa opäť vrátia na Slovensko!

Koncerty

Scorpions sa opäť vrátia na Slovensko!

Pamätáme si ako keby to bolo včera, keď sme sa po prvý krát akreditovali v agentúre Vivien na náš prvý redakčný koncert, ktorý bol práve na skupinu Scorpions. Nostalgia sa nevytratila a my sa môžeme tešiť, že opäť príde táto nemecká lengenda na Slovensko!Pred troma rokmi sa vďaka legendárnej kapele SCORPIONS košická Steel Aréna premenila na miesto plné rocku a hromadného spevu ich nestarnúcich hitov. Nemecká skupina milovníkov rockovej muziky zaujala natoľko, že do Košíc pricestovali z rôznych kútov Slovenska, dokonca aj zo zahraničia.

O tom, že sa posledný koncert a naše publikum páčilo aj “škorpíkom“, svedčí fakt, že sa rockeri na Slovensku predstavia opäť.

Prierez svojej vyše 50-ročnej hudobnej kariéry pod hlavičkou Crazy World Tour 2019 ponúknu 20.11.2019 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

O kapele:

Pôvodom nemecká kapela má na svojom konte stovky miliónov predaných nosičov. Rockeri sa počas svojho vyše 50-ročného pôsobenia predstavili vo viac ako 80 krajinách sveta. Aj keď v hudobných vodách patria medzi jedných z najdlhšie pôsobiacich inetrpretov, milovníkov tvrdej muziky vedia svojou live show dostať do varu! V zložení Rudolf Schenker, Klaus Meine, Matthias Jabs, James Kottak a Pawel Maciwoda publikum na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu dňa 20.11.2019 vtiahnu do rockového neba!

Komentáre

More in Koncerty

Populárne

Advertisement
Na vrch