Spoznajte nás, pridajte sa ku nám.

Magazín MAKE vznikol ako voľné pokračovanie myšlienky Jula Viršíka, ktorý prinášal šoubizové spravodajstvo a snažil sa prinášať hlavne overené a pravdivé informácie.

Aj keď je ťažké v dnešnej dobe rozlišovať, čo je pravda, čo je hoax a čo len čistá dezinformácia, rozhodli sme sa, že si nájdeme cestu, ako ľuďom priniesť vždy overené informácie a fakty.

Ak máte záujem o podporu tejto myšlienky, môžete tak spraviť prostredníctvom zaslania ľubovoľného príspevku (rozumejme článok, nie peniaze).

Zloženie redakcie

Vydavateľ

František ČANÍK
Sputniková 25
821 02 Bratislava
Slovensko

Redakcia

František ČANÍK
frantisek.canik@make.sk
šéfredaktor

Pavol Švantner
pavol.svantner@make.sk
zástupca šéfredaktora

Prispievatelia – Autori

Adriana Čahojová

Eva Wolfová

Roman Kučera

Peter Filip

Informácie pre prispievateľov

Všetky články, ktoré posielate formou e-mailov, prípadne prostredníctvom formuláru na to určeného, sú evidované v databáze článkov do doby, kým nie sú vyhodnotené a prípadne odpublikované. O ich publikovaní budete dopredu informovaní rovnako ako o rozsahu prípadných úprav v texte, ktoré nie sú nikdy vykonané bez vášho súhlasu.

Redakcia si vyhradzuje právo nezverejniť, prípadne nepublikovať príspevky, ktoré sú v rozpore z dobrými mravmi, prípadne podnecujú k násiliu či inej protištátnej činnosti.

Každý publikovaný článok je výhradne vlastníctvom autora, preto za zverejnené texty zodpovedajú ich autori. Redakcia si vyhradzuje právo dištancovať sa od myšlienky autora a publikovaním takýchto článkov ešte nie je účastná v zdieľaní daných myšlienok jednotlivých autorov.

Chceš pre nás písať?

Je to úplne jednoduché. Ak by si sa chcel, či chcela stať stálou súčasťou redakčného tímu, pošli nám e-mail na adresu našej redakcie svoj životopis a pár ukážok tvojich prác a my ťa budeme kontaktovať. Ak chceš byť len prispievateľom, stačí poslať svoj článok na e-mail, alebo použiť formulár na pridávanie článkov.

Napíšte nám