Nová móda pre letné kino? HOTTUB CINEMA!

Keď si predstavíte leto, spojíte si ho podvedomä z vodou. Keď si však vezmete vodu, napadne Vám kino? Neverili by ste tomu, ale niekomu aj áno!

HOTTUB CINEMA je nová móda, ktorá prináša neuveriteľný zážitok a spája všetko príjemné, čo Vám napadne.

Predstavte si letné kino, partiu priateľov a spoločné kúpanie sa pri dobrom filme v bublinkách! Viete si predstaviť lepší relax? HOTTUB CINEMA funguje celoročne a prvé kino sa teší veľkej popularite v Londíne, no začína sa rozmáhať po celých spojených kráľovstvách!

Objednať si môžete bazén alebo vírivku. Je jedno či sám, alebo celá partia priateľov. Na počte nezáleží.

Viac o tomto bláznivom no príjemnom nápade sa dočítate na oficiálnych stránkach.

Poslal(a) ~

František Čaník sa narodil vo februári 1981 a od základnej školy sa rád venoval výpočtovej technike, čo mu zostalo až do dnešných dní. Spolu s informačnými technológiami sa však jeho kroky spojili aj s prácou pre internetové médiá, kedy stál pri zrode šoubizového portálu Šoubiznis.sk, odkiaľ čerpal inšpiráciu pri tvorbe nového lifestylového magazínu a časopisu MAKE. Ako sám rád hovorí, chce, aby na internete bol opäť poriadok a aby mali čitatelia opäť možnosť sami sa rozhodnúť, či budú veriť „kačiciam“, ktoré napísali bulvárne médiá, alebo si skôr zvolia verziu, ktorá nie je až tak pritiahnutá za vlasy a je konzultovaná priamo s aktérmi príbehu či článku ako takého.

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search