Connect with us

Lifestylový magazín MAKE.sk

Monika Bagárová: Od nežnej princeznej k riadnej dračici

Hudba

Monika Bagárová: Od nežnej princeznej k riadnej dračici

Doba, kedy sme poznali Moniku Bagárovú ako účinkujúcu v Superstar a ako nevinné dievčatko sú očividne „tě tam“. Presvedčí Vás o tom ukážka z nového klipu k piesni Let Me Love U.

Jedna z najkrajších českých speváčok stavila s novým songom na slovenské producentské duo Martin Šrámek a Andrej Hruška z bratislavského štúdia Littlebeat, ktoré stojí za medzinárodným úspechom Celeste Buckingham, a na výsledku je to cítiť.

„O tom, ako by mala pieseň znieť i vyzerať, sme mali od začiatku jasnú predstavu. Nechcela som žiadne ‚home-made video‘, ale klip, ktorý bude porovnateľný so zahraničnou produkciou,“ hovorí speváčka, ktorá v Let me love U spojila svoje sily i hlas so slovenským rapperom Mišom Bielym, známym svojou spoluprácou so slovenskou Slávicou Tinou alebo vlaňajším víťazom MTV Award pre najlepšieho česko-slovenského interpreta Majkom Spiritom.

„V hudbe nerobím kompromisy. Keď nakrúcam klip, chcem, aby bol dokonalý nielen hudobne, ale i vizuálne. Pri Let me love U to okrem iného znamenalo hodiny tvrdej driny v Hip Hop Fakulte Johnnyho Perfekta a Lady Mel, ale oplatilo sa. S výsledkom som veľmi spokojná a pevne verím, že sa bude páčiť i ostatným,“ zdôverila sa Monika. Tá sa už nemôže dočkať premiéry nového klipu, ktorý vznikal na konci decembra pod režisérskym vedením Michala Kunes Kováča.

Continue Reading
Advertisement
Mohlo by sa vám páčiť
Komentáre

More in Hudba

Populárne

Advertisement
Na vrch