Moja prvá sexzoznamka

O tom, ako som sa snažil prísť o “poctivosť” cez sexzoznamku a celé to dopadlo úplne inak, ako by som si myslel.

Ak by som sa mal zamyslieť nad tým, koľko som mal vôbec rokov, tak to asi bolo niekde okolo 15-16. Viem, že už som bol na strednej a všetci chalani sa začali baviť o blbostiach, kto kedy kde akú “oprel” a podobné somariny.

Bolo mi jasné, že niečo z toho sú výmysli avšak ako sa hovorí, každá lož je založená na štipke pravdy. Pravdou bolo, že sme mali spolužiačky a spolužiakov, čo si to skutočne rozdávali ako králiky, takže príbehy o tom, kto kedy komu kde čo porobil, boli aj pravdivé aj dokreslené.

Keďže vieme ako to chodí v kolektívoch chlapcov, čo si musia stále niečo “porovnávať”, tak som samozrejme nemohol všetkým tvrdiť, že som ešte panic a tak podobne. Od detstva som mal plný záchod plagátov nahotín, čo tam otec polepil, takže anatómia a popisovanie istých vecí mi nerobilo problém.

Horšie to bolo, keď sa začalo schyľovať na detajlné informácie, kde som vždy jednoducho hovoril, že to je skôr pre mňa ako pre “poslucháčov” a teda, že ich nemusia všetky detajly zaujímať až tak podrobne. Problém však bol, že s každým vymysleným príbehom prichádzala aj chuť si to celé vyskúšať. Skúsiť, či by mnou popisované fantázie vôbec na ženu fungovali.

V tom čase už samozrejme existoval aj pokec a jeho miestnosť s názvom sexzoznamka. Overovanie veku vtedy tuším ani neexistovalo a vlastne akosi ani nikoho nikdy netrápil vek. Proste ste išli do miestnosti a sledovali kto čo píše, nepíše, kde a kto komu posiela RPčky a podobne. Pre tých, čo už nezažili pokec, “RP”čka je vlastne skratka pre Rýchlu poštu. Tak sa nazýval vlastne dnešný súkromný chat medzi dvomi osobami, ktorý poznáme už skôr ako messenger. Ten však má facebook a nie pokec. Ale späť k príbehu.

Prvé pokusy a fantázie

Aby som nevyzeral ako úplný magor a “drevo” snažil som sa nabaliť si vždy partnerku, ktorá bola o niečo staršia, pretože je lepšie, keď sa človek “zosmiešni” pri niekom “vyspelejšom” ako pri nejakom “rovestníkovi” čo ho potom nebodaj zosmiešni a bude mať z toho človek traumu na celý život.

Samozrejme, že staršie partnerky už vedeli čo a ako a tak aj ich “chtíče” boli často krát niekde úplne inde, ako by som si ja vôbec vedel predstaviť. V každom prípade sa však stali aj také veci, kedy som ja sám zostal zaskočený, čo vôbec tá dotyčná po mne chce. V čase, kedy som ja ešte len začal objavovať svoju sexualitu a chúťky, na mňa niekedy vyskočili s požiadavkami, ktoré boli hodne za hranicou mojich skromných túžob.

Rozpisovať sa o každej skúsenosti by asi bolo na veľmi dlho, ale prejdem priamo k tej, ktorá zmenila všetko. K tej, kde som bol pripravený na všetky možné varianty, ktoré sa môžu odohrať.

“Láska” za peniaze

Ako už možno napovedá titulok, išlo o dievča, alebo možno skôr mladú babu, čo si takýmto spôsobom akosi zvyšovala svoj životný štandard. Namotávala chalanov na pokeci, na pár hodín sa s nimi zatvorila doma, kde si vypýtala pár stoviek korún (ešte slovenských) a chalani odchádzali “vyprázdnený”, niekedy aj viac, ako by si vôbec chceli priznať.

Ak by vám to nedošlo z toho úvodu, babulka každého chalana nielen ukojila, ale ešte ich aj okradla. Kým chalanisko s nohavicami dolu a s pinďúrom niekde v papulke mladej peknej babulky, strácal nad sebou kontrolu, “parťáčka” a spolubývajúca, sa postarala o to, aby z peňaženky zmizlo čo najviac peňazí, ktoré tam ešte nebodaj sú. Paradoxne, skôr ako chalanisko zaplatil za daný “akt” už došiel o všetko, čo končilo vo finále tým, že ešte dostal poriadnu “nakladačku” od (asi) “pasáka”, čo čakal na pokyn od babulky, že je “hotovo” a treba “zaplatiť”.

Čo však môj príbeh so slečnou?

Neviem, či to bolo jej skúsenosťami, alebo tým, že vedela o aké praktiky ide, na naše “stretnutie” vo svojej podstate nikdy nedošlo. Teda, nie na to, kde by som skončil podobne, ako mi nakoniec sama vyrozprávala. Keďže všetky komunikácie s ňou bežali cez pokec, kde to kontroloval daný frajerko, babulka to uhrala na to, že som nedošiel, alebo že som “cukol” a tak z toho nič nebolo.

Realitou však bolo, že mi pri stretnutí iba dala do ruky papierik, kde mi vysvetlila, prečo sa so mnou nemôže vyspať a prečo by som mal radšej rýchlo odísť. Súčasťou papierika bolo aj jej súkromné číslo s poznámkou, aby som jej napísal večer SMS.

Takže som nemal na výber a “poslúchol” som ju. Ušetril som si tak peniaze, svoju tvár a hlavne svoju poctivosť pre niekoho, kto si to zaslúžil viac.

Večerná dohra…

Ako bolo napísané, tak som urobil a babulke som sa večer ozval. Dohodli sme si stretnutie, na ktorom mi vysvetlila všetky praktiky, ktoré som opísal vyššie, za čo som jej nevedel byť dostatočne vďačný, pretože mi fakt preukázala veľkú láskavosť. Vlastne, v ten večer dve.

Jednou bolo, že som nedošiel o všetky peniaze a druhou, že som došiel v ten večer len o svoju poctivosť. Trvalo to krátko, bolo to niekoľko krát a dodnes to považujem za najlepšiu a najhoršiu skúsenosť súčasne.

Poslal(a) ~

Máš aj ty svoj vlastný podobný príbeh a chceš sa oň podeliť? Získať tak aj nejaké to euro k dobru? Neváhaj a napíš nám svoj príbeh.

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search