Finalistky súťaže Miss Carat Tuning pre rok 2017 sú známe!

Druhé kolo castingu a zároveň semifinále najštýlovejšej súťaže krásy MISS CARAT TUNING bolo plné emócií, nádejí i sklamaní, obrovskej radosti a ťažkého rozhodovania poroty, ktorá nakoniec určila, ktorých desať finalistiek zažiari na najväčšom hudobno-motoristickom festivale CAR AT TUNING PARTY a zabojuje o korunku krásy najkrajšej reprezentantky motoristov na Slovensku. Toto finále bude výnimočné, pretože súťaž krásy MISS CARAT TUNING oslavuje tento rok okrúhle desiate narodeniny.

Organizátori chcú pozvať na festival všetky doterajšie víťazky a CARATKY, ktoré najviac zarezonovali a pozdvihli túto súťaž na rodisko nových celebritiek, modeliek a televíznych hviezd. Finalistky sa môžu tešiť aj na úžasnú dovolenku a fotenie kalendára v slnečnom Tunisku. Samozrejmosťou bude ubytovanie v 5 hviezdičkovom hoteli s ultra all inclusive službami, výletmi, spoznávaním krás krajiny, architektúry, kultúry a dievčatá neminú ani adrenalínové športy, potápanie, oddych na pláži, či najvychytenejšie diskotéky v okolí.

Zájazdu sa zúčastní aj Zuzana Plačková, ktorá má na starosti prípravu finalistiek, styling a nácvik správneho pózovania pred objektívom fotoaparátu. Zuzana sa na zájazd veľmi teší, pretože po prvýkrát od rapídneho schudnutia a náročných tréningov, prevetrá svoje dokonalé krivky v úsporných bikinách na slnečných plážach. Pre finalistky je to určite veľká motivácia, aby svoje prípadné nedostatky rýchlo odstánili a Zuzana ich svojou vynovenou figúrou nezatienila na plnej čiare.

Ďalšia porotkyňa, Lucia Mokráňová, ktorú do povedomia verejnosti dostala práve súťaž MISS CARAT TUNING a odštartovala jej zaujímavú mediálnu a televíznu kariéru, provokovala krásnym, výrazným opálením, keďže sa nedávno vrátila z romantickej dovolenky v exotickom Bali. Nuž raz darmo, krásnym ženám je radosť žiť! Snáď tento ročník MISS CARAT TUNING predstaví ďalšie zaujímavé hviezdičky, ktoré opäť rozvíria hladinu slovenského šoubiznisu.

Porota MISS CARAT TUNING:
LeRa – riaditeľka súťaže
Ján Čižniar – hlavmý organizátor CaTP
Zuzana Plačková – mediálny coach
Lenka Mošková – Miss Carat Tuning 2016
Lenka Zavažanová – BODYSLIM
Vladimir Lekar – vlasový stylista
Marek Krajčír – Job4models.eu
Peter Ďuriš – Najkrašie modelky.com
Slavomír Gibej – Busta.sk

Vstupenky

Predpredaj.sk

Poslal(a) ~

František Čaník sa narodil vo februári 1981 a od základnej školy sa rád venoval výpočtovej technike, čo mu zostalo až do dnešných dní. Spolu s informačnými technológiami sa však jeho kroky spojili aj s prácou pre internetové médiá, kedy stál pri zrode šoubizového portálu Šoubiznis.sk, odkiaľ čerpal inšpiráciu pri tvorbe nového lifestylového magazínu a časopisu MAKE. Ako sám rád hovorí, chce, aby na internete bol opäť poriadok a aby mali čitatelia opäť možnosť sami sa rozhodnúť, či budú veriť „kačiciam“, ktoré napísali bulvárne médiá, alebo si skôr zvolia verziu, ktorá nie je až tak pritiahnutá za vlasy a je konzultovaná priamo s aktérmi príbehu či článku ako takého.

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search