Connect with us

Lifestylový magazín MAKE.sk

Fajnšmekri sa radujú: Kosheen vystúpi v Bratislave!

Koncerty

Fajnšmekri sa radujú: Kosheen vystúpi v Bratislave!

Britská kapela Kosheen hlási návrat do žiary reflektorov! Hitmi z nového albumu Independence rozpáli trio z Bristolu svojich verných fanúšikov 16. novembra vo vynovenom hudobnom klube LOFT! v Bratislave. Hudobníci si nevybrali túto lokalitu náhodou, hity z aktuálneho cédečka zaznejú v najlepšom zvuku podporenom akustickým obložením!

Trojica hudobníkov z Britských ostrovov zamieri v rámci turné k novému albumu Independence aj do Bratislavy! Aby svojim fanúšikom ponúkli dokonalý zážitok, vybrali si Kosheen pre svoj koncert hudobný klub LOFT! Dôvod je jednoduchý, štýlový priestor ponúka široko-ďaleko najlepší zvuk L-ACOUSTICS ARCS II, ktorý je podporený novým akustickým obložením. Milovníci britských tónov tak majú ďalší dôvod na radosť!

Dlho očakávaný album Independence s moderným elektro-bassovým základom v spojení s precíznymi vokálmi speváčky Sian Evans vydala skupina Kosheen len pred pár dňami a kapela sa rovno rozhodla predstaviť ho fanúšikom. Piesne ukazujú silu jedinečných britských hudobníkov, ktorí nie sú závislí na ničom a nikom, robia hudbu, ktorá ladí, má hudobný potenciál a vyhýba sa preumelkovanosti či depresiám.

Keď v roku 2001 zažívala tanečná scéna svoj prvý spontánny a nefalšovaný vrchol a všetci milovali rovné beaty, housovú basu a temný drive techna, prišla skupina Kosheen. Hudobným fajnšmekrom prenikol pod kožu povzbudivý hlas speváčky Sian Evans, bristolské trio vyniklo nalomenými beatmi, hity Hide U, Catch, (Slip & Slide) Suicide či Hungry hrajú v hlavách mnohých dodnes. Ich albumy Kokopelli a Damage vzbudili pozornosť preslávenými piesňami All In My Head alebo Overkill, hitový potenciál však potvrdila kapela aj dnes. Úspešné single Get A New One alebo Holding On A Mannequin pochádzajú z aktuálneho albumu Independence, ktorý skupina privezie do Bratislavy a vy môžete byť pri tom!

Continue Reading
Advertisement
Komentáre

More in Koncerty

Populárne

Advertisement
Na vrch