Connect with us

Lifestylový magazín MAKE.sk

Ewa Farna bude koncertovať v Bratislave

Koncerty

Ewa Farna bude koncertovať v Bratislave

Česká speváčka Ewa Farna sa najmä vďaka porotcovaniu v nedávno skončenej sérii SuperStar stala miláčikom už aj na Slovensku. Kým v Česku má svoje miesto v rámci domácej hudobnej scény pevné, Slováci mali možnosť jej vystúpenia vidieť len zriedka. Jej popularita však prudko zrástla a slovenské publikum by rado videlo jej vystúpenie aj u nás. V Bratislave sa tak môžu tešiť na veľký megakoncert s kapelou 18. októbra v športovej hale Na Pasienkoch.

re čoskoro 20-ročnú Farna, ktorá už napriek svojmu nízkemu veku získala množstvo hudobných cien, bude vystúpenie v Bratislave najväčším samostatným koncertom, aký kedy na Slovensku absolvovala. Posledných 5 rokov za sebou sa stala bronzovým Českým Slávikom. Vydala 6 albumov, spieva po česky, poľsky a po anglicky. Nezaprie v sebe najmä poľské korene, aj preto naspievala dva albumy aj v poľštine.

Ewa Farna sa za posledných pár mesiacov stala na Slovensku obrovským miláčikom, preto organizátori vyšli v ústrety všetkým jej fanúšikom a pripravili pre nich tento obrovský koncert.

„Veľmi sa teším na bratislavské publikum, bude to môj prvý takýto veľký koncert na Slovensku. Práve preto bude pripravený špeciálne pre Slovákov,“ povedala excentrická Farna, ktorá je historicky najmladšou speváčkou, ktorá vyrazila so svojou kapelou na samostatné koncertné turné po Českej republike a predstavila sa v 18 mestách. Jej najväčším a najnáročnejším projektom bol doteraz Megakoncert v Brne, kde zároveň oslávila aj svoje 18. narodeniny a vzišlo z neho DVD s názvom Ewa Farna 18 Live.Na bratislavskom koncerte ju bude sprevádzať skupina hudobníkov, ktorí s ňou dlhodobo vystupujú na jej koncertoch a súčasťou koncertu bude svetelná šou.

Komentáre

More in Koncerty

Populárne

Advertisement
Na vrch