Eva Martinková najlepšou model fitnesskou!

Kúpeľné mesto Brusno si už pár rokov buduje meno aj na športovom poli. Už tri roky tu sa tu totiž pravidelne organizujú súťaže vo fitness a kulturistike pod záštitou organizácií WFF (World Fitness Federation) a WBBF (World Body Building Federation). Sobotný večer 9. júna patril tomuto športu v Brusne znova. A v súťaži International Mr. & Mrs. Universe sa nestratilo ani slovenské želiezko v ohni. Model fitnesska Eva Martinková obhájila titul spred roka vo svojej kategórii a potvrdila dobrú formu z posledných rokov.

Kulturisti a fitnessky z celého sveta už tradične dávajú vedieť o Brusne v celom svete. Prestížne súťaže, ktoré sa tu konajú niekoľkokrát do roka majú silné obsadenie a súťažia tu tí najlepší športovci sveta z federácií WFF a WBBF. Pravidelne sa ho zúčastňuje aj Eva Martinková, ktorá vyhrala posledné dva ročníky Mr. & Mrs. Universe. Ten posledný v sobotu. „Cítim sa tu príjemne a rada sa sem vraciam. Pozitívne je to, že tu môžem mať aj rodinu, takže som šťastná, že ma prišla podporiť mamina, ocino i priateľ. Konkurencia bola opäť silná a som šťastná, že sa mi podarilo titul obhájiť,“ prezradila bezprostredne po súťaži Martinková. Okrem kategórie Model Fitness sa v Brusne predstavili súťažiaci z Iránu, Juhoafrickej republiky, Ruska, Litvy a ďalších štátov sveta aj v kategóriách Sport Fitness, kde dominovala Jolanta Mileriute z Litvy, Heavy Body Building s víťazom Jevgenijom Kločkovom z Ruska a Lught Body Building tiež s ruským šampiónom Michailom Malekom. „Brusno už dávno nie je len kúpeľným mestom. Sme hrdí na to, že sa nám tu pravidelne darí organizovať takéto prestížne súťaže. Pomáha to nielen Brusnu, ale aj celému Slovensku,“ povedal prezident WFF a WBBF pre Slovensko Štefan Hrčka.

Poslal(a) ~

František Čaník sa narodil vo februári 1981 a od základnej školy sa rád venoval výpočtovej technike, čo mu zostalo až do dnešných dní. Spolu s informačnými technológiami sa však jeho kroky spojili aj s prácou pre internetové médiá, kedy stál pri zrode šoubizového portálu Šoubiznis.sk, odkiaľ čerpal inšpiráciu pri tvorbe nového lifestylového magazínu a časopisu MAKE. Ako sám rád hovorí, chce, aby na internete bol opäť poriadok a aby mali čitatelia opäť možnosť sami sa rozhodnúť, či budú veriť „kačiciam“, ktoré napísali bulvárne médiá, alebo si skôr zvolia verziu, ktorá nie je až tak pritiahnutá za vlasy a je konzultovaná priamo s aktérmi príbehu či článku ako takého.

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search