Dostala som svojho EX

Chodili sme spolu veľmi dlho a aj keď nám to miestami škrípalo, vždy sme vedeli, čím to vieme namazať. A to úplne doslovne. Kým sme spolu chodili, bolo to moje najlepšie milovanie, aké som kedy mala a to aj napriek tomu, že som mala viac partnerov a on bol úplný zajačik.


Keď sme spolu začali chodiť, bol ešte panicom. Dlho som si vravievala, že nechcem zaúčať žiadneho zajačika, pretože kým by sa dostal k tomu, čo ja skutočne potrebujem, bola by som hotová s menším pomocníkom hneď niekoľko krát. Možno aj počet mojich partnerov pred ním bol problémom k tomu, aby som skutočne dosiahla nejaký ten svoj vytúžený Mount Everest plný slasti.

Nepodliehala som však panike a keď už sa mi tento “zajačik” pritrafil, tak som si povedala, že už to nechám tak. V prvom rade to bol asi prvý chlap, ktorý mi otvorene povedal, že sa nemám správať ako “štetka” a že sa mám pozrieť na to, ako sa ku mne ľudia správajú a prečo je tomu tak. Samozrejme že mi nebolo všetko jedno, veď ma videl úplne prvý krát niekde na diskotéke, kam sa chodievajú ľudia predsa odviazať a on ma mal prečítanú behom pár okamihov. Zostala som riadne zaskočená a nezmohla som sa na nič viac ako na citový “atak” v podobe sĺz.

Áno, s odstupom času mi je jasné, že som ho v podstate dostala ja a nie on mňa, ale tak to už u nás beží, alebo nie? Vždy dostaneme to, čo chceme a ja som už vtedy vedela, že je terno, pretože sa na mňa nepozeral ako na ľahkú korisť, ale ako na ženu, ktorá môže niečo dokázať. Nehovorím, že tam mal plno kamarátov, ktorí sa o to nesnažili, no keď sme sa začali bozkávať, celá som sa triasla. Podľa bozkov a mrštnosti jeho jazýčku som nemala najmenšiu šajnu rozoznať, či už má alebo nemá nejakú skúsenosť.

Večer išiel veľmi pekne a až po niekoľkých mesiacoch sme sa dostali k nášmu prvému milovaniu. Je samozrejmé, že by som to nemohla nikdy nazvať úžastným, avšak zažila som pri ňom niečo, čo sa mi zatiaľ ešte nikdy nestalo – nemala som potrebu zmiznúť. Mala som veľa partnerov a dá sa povedať, že skoro každého som podviedla, pretože som pri nich nemala potrebu zostávať, skôr som mala pocit, že som pri nich úplne zbytočná a tak som mávala pocit, ako keby som sa mala čo najskôr vytratiť. Pri ňom to bolo iné. Mala som prvý krát pocit, že veci sú takto správne, že všetko čo sa práve deje a ako len tak ležíme a preplietame si navzájom prsty rúk, je to, čo tu malo byť už dávno a nebolo. Ani som nehodnotila to, čo sa vôbec udialo a aký bol, alebo čo robil zle. Nemala som dôvod, pretože som vedela, že nemám očakávať žiadne obrovské predstavenie a zároveň som bola naplnená šťastím z toho pocitu, že som asi zapadla niekam, odkiaľ sa nechcem pohnúť.

Nie všetko však bolo úplne dokonalé a to bol dôvod, prečo sa časom začali množiť hádky, ktoré vyústili do konca nášho vzťahu. Musím priznať, možno som mohla trošku ubrať, ale viete ako to je, keď nájdete niekoho, kto Vám úplne pasuje a okolo neho je stále kopec žien, ktoré ho môžu kedykoľvek zviesť, pretože vy máte v tom okamihu pocit, že ten jeho pohľad a jeho pery môžu byť zrazu ktorejkoľvek inej. Predsa len mi stále vŕtalo v hlave to, že som bola jeho prvá a tie nemávajú dlhú dobu trvania a nie to ešte taký ten romantický záver typu “A žili šťastne až kým nepomreli”. Aby som sa priznala, dosť som žiarlila na všetko čo sa okolo neho pohlo. Nebol to ten typ chlapa, čo by po ňom ženy úplne šaleli, ale mal v sebe niečo, čo tie ženy nútilo byť pri ňom. Či to bola charizma, alebo to bol fakt, že dokázal skutočne všetko obrátiť na humor, to fakt neviem. Viem len to, že som si svojím správaním vyslúžila kopačky, ktoré riadne boleli. Veď, aj mali prečo, keďže ma niekoľko mesiacov predtým požiadal o ruku. Samozrejme, že to nebolo hneď, ale až po približne troch rokoch chodenia. Presný dôvod rozchodu som radšej ani nechcela vedieť, pretože by som spustila len zbytočnú hádku a tie u nás začali byť doslova akýmsi pravidlom a spestrením nášho sexuálneho života. Po každej hádke prišlo vysvetľovanie, túlenie, maznanie a končilo vyčerpaním a slasťou na oboch stranách.

Po našom rozchode som ho dlho nevidela aj keď sme zostali ako-tak v telefonickom kontakte. Ja som nikoho nehľadala a ani som nechcela, pretože som sa snažila pochopiť, čo som kde zbabrala a prečo sa stalo, čo sa stalo. Niekoľko krát som sa pokúšala získať si ho späť, no bol neoblomný a mala som pocit, že je za tým všetkým oveľa rýchlejšie ako ktokoľvek iný. Vŕtalo mi to v hlave a bolo jasné, že je v tom iná žena, no dopriala som mu to. Ako som písala, bola som jeho jedinou, tak si zalúžil vyskúšať si aj niečo iné. Predstava, že je s inou mi však nikdy moc nesedela a tak som si radšej dala od všetkého na čas pokoj a nič som neriešila. Ani jeho, ani jeho rodinu, ani priateľov, proste som zostala na čas odrezaná od ľudí.

… moje chúťky boli už na mňa moc silné a tak som mu napísala SMS …

Nepamätám si už úplne presne čo mi to napadlo a prečo som to spravila, ale asi moje chúťky boli už na mňa moc silné a tak som mu napísala SMS. Začala som veľmi stroho a úplne bez akýchkoľvek premyslených plánov.

– “Ahoj, čo robíš?”. Vôbec som nečakala, že by reagoval, pretože pár podobných pokusov už z mojej strany išlo a nikam neviedli. Tento mal však iný osud. Ani nie po minútke či dvoch prišla rovnako strohá odpoveď
“Ako vždy, pracujem. Prečo, s čím ti pomôžem?”. Určite ani netušil, že mi nahral na otázku, ktorú som mu chcela dať už dávnejšie, keby sa bol ozval, alebo reagoval.
“Máš teraz niekoho?” – znela stroho a dosť jasne moja otázka. Že ma nechal čakať na odpoveď tak dlho, že som si stihla vypiť kávu, zapáliť od nervozity asi 6 cigariet, je asi zbytočné písať, ale aj tak som to už napísala.
“Teraz ani nie, prečo sa pýtaš? Nie je to jedno?”
“Ak mám byť úprimná, tak ani nie, pretože mám pre teba jeden návrh, ktorý sa týka nás dvoch.” – snažila som sa mu jemne naznačiť tému o ktorú mi išlo.
“Aktuálne som po rozchode, takže sa dávam akosi dokopy, aj keď, nestálo to za to. Takže o čo ide?”
“Pamätáš, že až na tie hádky nám to celkom išlo v tom… Tak ak nikoho nemáš, čo keby sme…” – nechcela som to napísať priamo, pretože som vedela, že on má dosť rozumu na to, aby to pochopil. V podstate si myslím, že aj keby som mu napísala len niečo v štýle “Ty, Ja, sami, hranie sa…” tak by vedel, ktorá bije.
“Aby som pochopil. Narážaš na sex medzi nami? To bolo asi jediné čo vždy klapalo.”

Bol proste úžasný a chápavý. No, kto by nemiloval takého chlapa. Popravde, milovalo asi viac žien ako si on sám možno aj predstavoval, len sa držal jednej zásady, ktorú som si overila až časom, keď som stretla niekoľko báb, ktoré s ním chodili a dávali mu viac voľnosti ako ja. Skutočne sa držal zásady, že keď niekoho má, tak nepotrebuje niekoho iného. Aj z toho pramenili moje obavy, pretože on vo svojej podstate nemal žiaden “SEX”. Držal sa hesla, že SEX je bez lásky a MILOVANIE je jednoducho milovanie do ktorého každý dáva všetko zo seba a každý sa odovzdá úplne naplno.

Poslal(a) ~

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search