Connect with us

Lifestylový magazín MAKE.sk

Dominika Mirgová: Konečne šťastná

Hudba

Dominika Mirgová: Konečne šťastná

Speváčka Dominika Mirgová po rokoch trápenia a smútenia za bývalým frajerom Michalom Chrenkom, opäť žiari. Dôvodom je jej nová láska futbalista Peter Zvolenský.

„Neverila som, že sa ešte niekomu podarí, rozjasniť a naplniť šťastím očká mojej princeznej. Klobúk dole pred tebou Zvolo,“ teší sa spolu s Dominikou jej mama Mária. Speváčka s Petrom, hoci randia len pol roka, už plánujú spoločnú budúcnosť a deti. „Neváhala by som s ním okamžite otehotnieť, ale ešte chvíľu chcem počkať, kým si dokončím školu,“ prezrádza.

Láska neprospieva akurát jej postave. „Nejako som pribrala. To je vždy znak toho, že som spokojná. Predtým, keď som sa po rozchode s bývalým trápila, som bola veľmi nešťastná, tak som zas bola chudá,“ priznáva. Komplexy však zo svojej postavy nemá a tvrdí, že nech by vyzerala akokoľvek, nikdy by nevyhľadala pomoc plastického chirurga. Umelé plastikové krásky si dokonca vzala na pranier vo svojom novom singli Labuť. V refréne im odkazuje: „Nenechaj sa zviesť volaním bielych labutí. To, čo v sebe máš, to si ty, to sa nestratí.“

Continue Reading
Advertisement
Mohlo by sa vám páčiť
Komentáre

More in Hudba

Populárne

Advertisement
Na vrch