Dominika Mirgová: Konečne šťastná

Speváčka Dominika Mirgová po rokoch trápenia a smútenia za bývalým frajerom Michalom Chrenkom, opäť žiari. Dôvodom je jej nová láska futbalista Peter Zvolenský.

“Neverila som, že sa ešte niekomu podarí, rozjasniť a naplniť šťastím očká mojej princeznej. Klobúk dole pred tebou Zvolo,” teší sa spolu s Dominikou jej mama Mária. Speváčka s Petrom, hoci randia len pol roka, už plánujú spoločnú budúcnosť a deti. “Neváhala by som s ním okamžite otehotnieť, ale ešte chvíľu chcem počkať, kým si dokončím školu,” prezrádza.

Láska neprospieva akurát jej postave. “Nejako som pribrala. To je vždy znak toho, že som spokojná. Predtým, keď som sa po rozchode s bývalým trápila, som bola veľmi nešťastná, tak som zas bola chudá,” priznáva. Komplexy však zo svojej postavy nemá a tvrdí, že nech by vyzerala akokoľvek, nikdy by nevyhľadala pomoc plastického chirurga. Umelé plastikové krásky si dokonca vzala na pranier vo svojom novom singli Labuť. V refréne im odkazuje: “Nenechaj sa zviesť volaním bielych labutí. To, čo v sebe máš, to si ty, to sa nestratí.”

Poslal(a) ~

František Čaník sa narodil vo februári 1981 a od základnej školy sa rád venoval výpočtovej technike, čo mu zostalo až do dnešných dní. Spolu s informačnými technológiami sa však jeho kroky spojili aj s prácou pre internetové médiá, kedy stál pri zrode šoubizového portálu Šoubiznis.sk, odkiaľ čerpal inšpiráciu pri tvorbe nového lifestylového magazínu a časopisu MAKE. Ako sám rád hovorí, chce, aby na internete bol opäť poriadok a aby mali čitatelia opäť možnosť sami sa rozhodnúť, či budú veriť „kačiciam“, ktoré napísali bulvárne médiá, alebo si skôr zvolia verziu, ktorá nie je až tak pritiahnutá za vlasy a je konzultovaná priamo s aktérmi príbehu či článku ako takého.

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search