Dojemný príbeh susedov

Ak si myslíte, že susedské vzťahy sú vždy zlé, možno vás o opaku presvedčí nasledovný príbeh, ktorého aktormi sú susedia, hrajúci na piáno.

Giorgio Lo Porto je pôvodom talian, žijúci v Londýne, ktorý jedného dňa započul niekoho hrať na piáno. Neznámemu susedovi tak nechal na dverách odkaz, či by mohol zahrať “My Heart Will Go On” a čakal na ďalší deň, či bude jeho prosba naplnená.

Keďže mu bolo vyhovené, rozhodol sa, že nechá ďalší odkaz, či by si nezahrali spolu. Nebol si istý, či sused alebo suseda bude chcieť hrať a tak s očakávaním začal o 14-tej hrať. Zahral svoju časť a po chvíli čo prestal, pokračoval tam kde skončil, záhadný sused.

Nakoniec sa tieto duety stali súčasťou ich víkendových meetupov.

Viac sa asi dozviete priamo v príbehu vo videu, aby sme neprezradili všetko len v texte.

Poslal(a) ~

František Čaník sa narodil vo februári 1981 a od základnej školy sa rád venoval výpočtovej technike, čo mu zostalo až do dnešných dní. Spolu s informačnými technológiami sa však jeho kroky spojili aj s prácou pre internetové médiá, kedy stál pri zrode šoubizového portálu Šoubiznis.sk, odkiaľ čerpal inšpiráciu pri tvorbe nového lifestylového magazínu a časopisu MAKE. Ako sám rád hovorí, chce, aby na internete bol opäť poriadok a aby mali čitatelia opäť možnosť sami sa rozhodnúť, či budú veriť „kačiciam“, ktoré napísali bulvárne médiá, alebo si skôr zvolia verziu, ktorá nie je až tak pritiahnutá za vlasy a je konzultovaná priamo s aktérmi príbehu či článku ako takého.

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search