Chceme nášho šoféra!

Po vlaňajšom úspechu skupiny IL DIVO na Slovensku sa pop-operné teleso opäť vracia do Bratislavy a tak sú prípravy na ich koncert 19. septembra v Slovnaft Aréne v plnom prúde. Nároky na bezpečnosť či veľké zrkadlá v šatniach sa dali očakávať, no hviezdy zaskočili organizátorov aj nezvyčajnou požiadavkou. Vyžiadali si prítomnosť Daniela Tarabu, mladého šoféra zo Strečna, ktorý vlani s Carlosom Marínom vyspevoval v aute na ceste z letiska!

Organizátori z agentúry Vivien zostali prekvapení, keď medzi nárokmi spevákov z IL DIVO zbadali netradičnú podmienku. Charizmatická štvorica si vynútila prítomnosť Daniela Tarabu, ktorý ich vlani viezol z viedenského letiska do hotela. Členovia skupiny si s ním hneď padli do oka. Sympatický mladík štvorici svetových hviezd dokonca učaroval natoľko, že ho nespustili z dohľadu počas dvoch dní strávených v Bratislave. A tento rok tomu nebude inak!

„IL DIVO si počas poslednej návštevy na Slovensku nesmierne obľúbili nášho kolegu Dana Tarabu, ktorého si špeciálne vyžiadali aj tento rok. Najmä Carlos Marín sa s ním veľmi zblížil, počas cesty z viedenského letiska si vďaka Danovmu hudobnému talentu celý čas spievali,“ prezradila Katarína Gembická z agentúry Vivien.

Spoločensky založený Daniel Taraba pracuje pre automobilku v Žiline, no už 20 rokov sa venuje hudbe. Spieva s dychovou kapelou, mnoho rokov pôsobí v zbore historickej hudby, kde hrá aj na zobcovú flautu, venuje sa ochotníckemu divadlu a tiež sakrálnemu spevu. Niet divu, že našiel so zahraničnými hviezdami spoločnú reč.

Hudobný talent zo Strečna ohúril kapelu IL DIVO nielen svojím hudobným nadaním, ale aj priateľským prístupom. Mladík tak drží všetky tromfy vo svojich rukách a o atraktívnych spevákoch z hudobnej formácie má dokonalý prehľad. Fanúšičky mu môžu len ticho závidieť! Tento rok sa so štvoricou z hudobných pódií zúčastní v rámci pripraveného programu aj na ochutnávke tých najlepších slovenských vín a gurmánskych špecialít.

Popri personálnom obsadení majú štyria lámači ženských sŕdc aj tradičnejšie „maniere“. Luxusné ubytovanie, k dispozícii limuzíny alebo osobitné požiadavky na šatni. Svetové hviezdy sa totiž popri hudobnej súhre a dokonalých hlasoch preslávili aj atraktívnym zovňajškom. Na ich dlhom zozname nevyhnutností nesmú chýbať ani špeciálne zrkadlá. „Zaujali nás hlavne typy zrkadiel, ktoré požadujú do svojich šatní. Z toho množstva sme boli prekvapení už v minulom roku,“ poodhalila agentúra Vivien.

Keď sa štvorica talentovaných spevákov IL DIVO objavila na Slovensku minulý rok, ich koncert bol beznádejne vypredaný. Prvá návšteva populárnej skupiny zožala na Slovensku mimoriadny úspech a tak si mnohí prídu na svoje aj tento rok, na koncerte 19. septembra v bratislavskej Slovnaft Aréne.

Poslal(a) ~

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search