Celeste Buckingham začína útočiť na Billboard Chart!

Hviezda speváčky Celeste Buckingham, ktorá len pred pár týždňami pokrstila svoj druhý štúdiový album „Where I Belong“, začína stúpať i za „Veľkou mlákou“. Uplynulé mesiace sa pre Celeste niesli v znamení rozhovorov a live vystúpení v tamojších médiách. O nečakané prekvapenie sa speváčke postaral hneď v úvode nového roka renomovaný americký hudobný magazín „Billboard“. Ten v aktuálnom čísle predstavuje Celeste ako nádejný talent a jej singel „Run Run Run“ ako horúcu novinku bodujúcu v hitparádach.

o dlhých mesiacoch práce, cestovania, rokovaní, nahrávania a návštev rádií začína meno Celeste Buckingham rezonovať už i v Spojených štátoch. Americké hudobné médiá v uplynulých týždňoch zaregistrovali nový objav z Európy. V éteri preto začínajú skloňovať nielen meno chránenkyne rapera a producenta Pitbulla, ale i singel „Run Run Run“, aktuálne nasadzovaný do rotácie v amerických rádiách, vďaka čomu úspešne šplhá po priečkach v hudobných rebríčkoch.

Najnovší úspech spoza „Veľkej mláky“ speváčku prekvapil len pár hodín po jej prílete do Európy, kam docestovala na pár dní za pracovnými povinnosťami. Počas uplynulého víkendu sa Celeste objavila v celosvetovo známom mienkotvornom hudobnom magazíne Billboard.

Na konto si tak pripísala ďalší úspech, prostredníctvom ktorého reprezentuje Slovensko za hranicami. Magazín o nej informuje v rubrike „Bubbling Under“, ktorá pravidelne predstavuje nových nádejných umelcov: „Každý piatok Billboard predstavuje Bubbling Under – týždňový prehľad nových a povšimnutiahodných umelcov, ktorí si razia cestu naprieč Billboard rebríčkom. Tento týždeň: Celeste Buckingham, RAC, Que a Signature,“ píše Billboard v aktuálnom vydaní z piatka 10. januára 2014, a pripája i videoklip „Run Run Run“, ktorý sa do dnešného dňa pýši už viac ako 14timi miliónmi vzhliadnutí na serveri Youtube.

Nechýbajú informácie o tom, že Celeste je aktuálnym objavom vydavateľstva Mr. 305 a obľúbenkyňou Rádia Disney. „Billboard nás všetkých úprimne potešil,“ priznáva Celeste, ktorá na článok narazila náhodou pri prehliadaní hudobných noviniek na internete. „Samozrejme, hneď som kontaktovala manažérov a oznámila som im dobrú správu. Ani oni o tom netušili. O to je ten článok pre nás vzácnejší – pretože vieme, že si ma Billboard našiel sám. Bolo to naozaj veľké prekvapenie!“ dodáva.

Poslal(a) ~

Ako 13-ročná pozerala správy v telke, a zrazu si uvedomila, že chce byť novinárkou. V tej chvíli Vesmír povedal: "As you wish, babe!" O sedem rokov neskôr sa rozhodla to MAKE HER DREAM COME TRUE - začala študovať žurnalistiku. Prišla práca bulvárnej redaktorky v denníku Plus Jeden deň, vďaka ktorej zažila na vlastnej koži "deň, kedy sa narodili noviny". Z bulváru ušla a už chcela byť len seriózna a poslušná :) Vybrala si moderovanie správ v Slovenskom rozhlase. Potom si pre zmenu nechávala platiť za to, že chodila do kina. Odvtedy miluje prácu filmovej recenzentky a odvtedy každý dobrý film ALWAYS MAKEs HER DAY. Neskôr sa rozhodla TO MAKE A DECISION - zanechať prácu novinárky a začať zastupovať umelcov - pomáhať im TO MAKE A START a TO MAKE A NOISE :) Popri tom píše pre MAKE. Aby novinárka v nej ostala živá. Aby si mohla prostredníctvom svojho vysnívaného písania TO MAKE HER DAY - every day...

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search