Celeste Buckingham: Exkluzívna celosvetová zmluva s Pitbullom!

Kým v Európe boduje s novými skladbami, za veľkou mlákou začína rezonovať jej najväčší doterajší hit Run Run Run, ktorý sa na serveri Youtube blíži k 13tim miliónom vzhliadnutí. Neprehliadnuteľný talent zo Starého kontinentu zaujal v posledných mesiacoch nejedno veľké svetové vydavateľstvo v zámorí. Cestu k Celeste Buckingham si dokonca našiel i jeden z najúspešnejších „žralokov“ amerického hudobného priemyslu súčasnosti, raper a producent Pitbull!

Pred necelým mesiacom odletela Celeste Buckingham po vydarenom pracovnom lete naspäť do Ameriky, aby pokračovala v pracovných povinnostiach, ktoré ju čakali v zámorí. Americký manažment naplánoval speváčke prvé turné po rádiách a hudobných televíziách v USA, počas ktorého bude Celeste propagovať svoj hit Run Run Run a postupne ho nasadzovať do tamojšieho éteru. K štartu svojho promotour dostala skvelý darček – Run Run Run sa tento týždeň ocitlo v hlasovaní o nasadenie do rotácie americkej hudobnej stanice MTV! Na úspech skladby okamžite zareagoval, a na podporu Celeste v hlasovaní vyzval na svojom osobnom Twitter konte i „Mr. Worldwide“ alias raper a producent Pitbull, aby sa tak pred fanúšikmi pochválil svojím novým objavom. „Môj hit Run Run Run bol nasadený v americkej MTV s možnosťou byť zvolený do rotácie. Okrem mojich fanúšikov, to zaregistrovalo a podporilo viacero známych spevákov, medzi nimi i Pitbull. Som s ním v kontakte už takmer rok a rokujeme o spolupráci. Naša spolupráca sa začne už čoskoro,“ vyjadrila sa Celeste na margo podpory producenta, ktorý na spomínanej sociálnej sieti atakuje hranicu 14 miliónov „followerov“ a 37 miliónov fanúšikov na Facebooku.

Oficiálna správa o podporu Celeste na Pitbullovom twitter!Len nedávno uplynul rok od speváčkinho odchodu za kariérou do Ameriky. Jedinečný hlas a zjav medzičasom neunikli medzinárodným hľadačom talentov a vydavateľom najväčších speváckych hviezd sveta. V priebehu posledných 12tich mesiacov pristálo Celeste a jej manažmentu na stole viacero exkluzívnych ponúk na spoluprácu od vydavateľstiev. Z rokovaní, ktoré prebiehali už od novembra minulého roku, napokon vyšiel víťazne práve Pitbull. „Ako sme informovali už včera, Celeste Buckingham a Pitbull sa dohodli na celosvetovej spolupráci,“ vyjadril sa speváčkin americký manažment. „Táto spolupráca nezahŕňa iba nahrávanie spoločného duetu, ale predovšetkým zabezpečuje dlhodobú spoluprácu s Pitbullovým vydavateľstvom Mr. 305 a Celeste Buckingham i spoluprácu manažmentov na oboch stranách oceánu s cieľom podporiť Celestinu kariéru celosvetovo.“

Unikátna spolupráca sa zrodila ako výsledok rokovaní medzi vydavateľstvom Mr. 305 a tímom Celestiných amerických manažérov, ktoré koordinovala speváčkina mama Zarin Buckingham. Zarin a Celeste Buckingham zároveň založili a vedú spoločnosť Buckingham entertainment group, ktorej úlohou je podporovať nielen Celeste a Carmel Buckingham, ale tiež objavovať a podporovať iných umelcov. „Aktuálne Celeste čaká niekoľkotýždňové rádio a TV promotion po desiatkach štátov USA, a po jeho ukončení sa opäť objaví v Európe medzi svojimi fanúšikmi,“ uviedol na margo speváčkinho plánovaného programu jej manažér Lumír Mati.

Poslal(a) ~

Ako 13-ročná pozerala správy v telke, a zrazu si uvedomila, že chce byť novinárkou. V tej chvíli Vesmír povedal: "As you wish, babe!" O sedem rokov neskôr sa rozhodla to MAKE HER DREAM COME TRUE - začala študovať žurnalistiku. Prišla práca bulvárnej redaktorky v denníku Plus Jeden deň, vďaka ktorej zažila na vlastnej koži "deň, kedy sa narodili noviny". Z bulváru ušla a už chcela byť len seriózna a poslušná :) Vybrala si moderovanie správ v Slovenskom rozhlase. Potom si pre zmenu nechávala platiť za to, že chodila do kina. Odvtedy miluje prácu filmovej recenzentky a odvtedy každý dobrý film ALWAYS MAKEs HER DAY. Neskôr sa rozhodla TO MAKE A DECISION - zanechať prácu novinárky a začať zastupovať umelcov - pomáhať im TO MAKE A START a TO MAKE A NOISE :) Popri tom píše pre MAKE. Aby novinárka v nej ostala živá. Aby si mohla prostredníctvom svojho vysnívaného písania TO MAKE HER DAY - every day...

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search