Connect with us

Lifestylový magazín MAKE.sk

Budúci rok sa tešte na Morcheebu!

Koncerty

Budúci rok sa tešte na Morcheebu!

Ako napísali, je to síce ešte strašne skoro, ale keď získate na festival tak zvučné meno, nie je dôvod, prečo by ste to mali odkladať a neoznámiť to do celého sveta.

Takto vyzerala atmosféra na Metronome festivale v Prahe.

„Na základe rôznych požiadaviek sme sa rozhodli spustiť predpredaj vstupeniek na ďalší ročník Metronome festivalu už teraz. Chceme, aby hudobní priaznivci mali dostatok času si účasť na akcii naplánovať. Sme radi, že si náš víkend dala do kalendára aj kapela takého mena, akým je práve Morcheeba. Vystúpi u nás po šiestich rokoch, a to práve na Metronome festivale na Výstavišti v Prahe,“

– David Gaydečka, jeden z organizátorov festivalu.

Čo je Metronome festival?

Tomuto festivalu sa v susednej Prahe tešia už od roku 2016 a aj keď zatiaľ na Slovensku o ňom moc nevieme, tento rok si organizátori povedali, že pri tak veľkom a známom headlinerovi, by bolo asi chybou, neosloviť aj slovenské médiá, ktoré im môžu rovnako priniesť nových návštevníkov.

Čo je však ešte zaujímavejšie je fakt, že ide už o niekoľký pokus, kedy sa v susednej českej republike snažili o poriadny pop-rockový festival, no vždy to zlyhalo, pričom až práve festival Metronome si urobil meno bohatým programom a hviezdami so zvučnými menami.

Ak ste teda milovníkmi dobrej kvalitnej hudby a určite si nechcete nechať ujsť Morcheebu, potom si zapíšte do svojho kalendára už teraz dátum 21. jún 2019, pretože to bude nálož!

Continue Reading
Advertisement
Mohlo by sa vám páčiť
Komentáre

More in Koncerty

Populárne

Advertisement
Na vrch