Bratislava žúrovala vo veľkom štýle

“Sorry for party rockin'” … Presne to boli posledné slová s ktorými sa rozlúčila kapela LMFAO na Bratislavskom koncerte, ktorý organizovala agentúra Best Events – a ako už názov agentúry napovedá, názov plne zodpovedá kvalite ktorú LMFAO predviedli. Koncert môžeme hodnotiť skutočne ako najlepšiu akciu tohto roku (aspoň pre zatiaľ).

Samozrejme, že koncert – aj keď bol o LMFAO – určite sa nedá nespomenúť ani bombastický výkon predkapiel, ktoré začali hrať už od 19-tej! Ani po samotnom koncerte LMFAO však nezostalo úplne ticho, aj keď väčšina divákov prišla hlavne kôli ním – program pokračoval ďalej a párty roztáčal Bruno from Ibiza, DJ Lia Kustanczi a ďalší hostia.

Asi nám dá za pravdu každý, kto na tejto párty bol a zažil ju na vlastnej koži, že sme sa fakt vďaka LMFAO dostali aj do RETRO doby, kedy Incheba Expo arénou začali poletovať nielen nafukovacie zebry, ale aj staré nafukovacie lopty, ktoré poznáte zo starých čias otvorených kúpalísk. Okrem zábavy na pódiu žilo celé publikum a bolo tento krát skutočne jedno, či išlo o ľudí priamo pod pódiom, alebo o ľudí vo VIP zónach, kam sme sa obrátili, tam sa skákalo, jašilo a tancovalo.

A čo by to bolo za párty, keby sa niečo neušlo aj divákom, alebo, skúsme to upresniť… Ženskej časti divákov… Pod heslom “na záver to najlepšie” prišli chlapci – tanečníci – ktorý pri skladbe “I’m Sexy And I Know It” postupne zhadzovali zo seba oblečenie a ukázali svoje vypracované krivky. Škoda len, že pre pánov bola na pódiu jedna jediná žena, no musíme opäť dať klobúk dolu, tá sa počas celého koncertu stihla prezlieť približne 9 krát do rôznych oblečení.

Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť tejto skvelej žúrky a už teraz môžeme skutočne potvrdiť, že ak sa o koncerte LMFAO hovorilo a písalo ako o najväčšej žúrke tohto roka – tak zatiaľ je to stopercentná pravda.

Poslal(a) ~

František Čaník sa narodil vo februári 1981 a od základnej školy sa rád venoval výpočtovej technike, čo mu zostalo až do dnešných dní. Spolu s informačnými technológiami sa však jeho kroky spojili aj s prácou pre internetové médiá, kedy stál pri zrode šoubizového portálu Šoubiznis.sk, odkiaľ čerpal inšpiráciu pri tvorbe nového lifestylového magazínu a časopisu MAKE. Ako sám rád hovorí, chce, aby na internete bol opäť poriadok a aby mali čitatelia opäť možnosť sami sa rozhodnúť, či budú veriť „kačiciam“, ktoré napísali bulvárne médiá, alebo si skôr zvolia verziu, ktorá nie je až tak pritiahnutá za vlasy a je konzultovaná priamo s aktérmi príbehu či článku ako takého.

Ako sa ti páčil tento článok?

E-mailová adresa nebude zverejnená!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Start typing and press Enter to search