Connect with us

Lifestylový magazín MAKE.sk

Bratislava žúrovala vo veľkom štýle

Koncert LMFAO prekvapil aj napriek neúplnosti kapely

Koncerty

Bratislava žúrovala vo veľkom štýle

„Sorry for party rockin'“ … Presne to boli posledné slová s ktorými sa rozlúčila kapela LMFAO na Bratislavskom koncerte, ktorý organizovala agentúra Best Events – a ako už názov agentúry napovedá, názov plne zodpovedá kvalite ktorú LMFAO predviedli. Koncert môžeme hodnotiť skutočne ako najlepšiu akciu tohto roku (aspoň pre zatiaľ).

Samozrejme, že koncert – aj keď bol o LMFAO – určite sa nedá nespomenúť ani bombastický výkon predkapiel, ktoré začali hrať už od 19-tej! Ani po samotnom koncerte LMFAO však nezostalo úplne ticho, aj keď väčšina divákov prišla hlavne kôli ním – program pokračoval ďalej a párty roztáčal Bruno from Ibiza, DJ Lia Kustanczi a ďalší hostia.

Asi nám dá za pravdu každý, kto na tejto párty bol a zažil ju na vlastnej koži, že sme sa fakt vďaka LMFAO dostali aj do RETRO doby, kedy Incheba Expo arénou začali poletovať nielen nafukovacie zebry, ale aj staré nafukovacie lopty, ktoré poznáte zo starých čias otvorených kúpalísk. Okrem zábavy na pódiu žilo celé publikum a bolo tento krát skutočne jedno, či išlo o ľudí priamo pod pódiom, alebo o ľudí vo VIP zónach, kam sme sa obrátili, tam sa skákalo, jašilo a tancovalo.

A čo by to bolo za párty, keby sa niečo neušlo aj divákom, alebo, skúsme to upresniť… Ženskej časti divákov… Pod heslom „na záver to najlepšie“ prišli chlapci – tanečníci – ktorý pri skladbe „I’m Sexy And I Know It“ postupne zhadzovali zo seba oblečenie a ukázali svoje vypracované krivky. Škoda len, že pre pánov bola na pódiu jedna jediná žena, no musíme opäť dať klobúk dolu, tá sa počas celého koncertu stihla prezlieť približne 9 krát do rôznych oblečení.

Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť tejto skvelej žúrky a už teraz môžeme skutočne potvrdiť, že ak sa o koncerte LMFAO hovorilo a písalo ako o najväčšej žúrke tohto roka – tak zatiaľ je to stopercentná pravda.

Continue Reading
Advertisement
Mohlo by sa vám páčiť
Komentáre

More in Koncerty

Populárne

Advertisement
Na vrch